מה זה Jobim?

Jobim הוא מנוע חיפוש למודעות דרושים והצעות עבודה.

המקור למודעות הם דפי הקריירה והדרושים של אתרי האינטרנט של מאות חברות מכל המגזרים (מספר החברות הנסרקות גדל כל הזמן). המנוע סורק בכל יום את האתרים הרלוונטיים, מעדכן הצעות עבודה חדשות ומוחק כאלה שהוסרו, כך שתוצאות החיפוש ישקפו מיידית הצעות חדשות שעלו ואת אלה שעדיין רלוונטיות.

מדוע Jobim הוא מאגר הצעות העבודה האיכותי ביותר בישראל?

Jobim סורק רק מקורות איכותיים ומתמקד בדפי הדרושים של החברות עצמן. Jobim אינו סורק אתרי לוחות ואתרים של חברות השמה (למעט לוחות נישתיים ואיכותיים), וזאת על מנת לשמור על איכות המודעות והרלוונטיות שלהן. כתוצאה מכך המשתמש מקבל הצעות עבודה רלוונטיות שמקורן ידוע ולא מבזבז זמן על מענה למודעות דרושים שהאותנטיות שלהן מוטלת בספק ויעדן הסופי אינו ידוע.

מה Jobim נותן שאין בלוחות הדרושים ואתרי חברות ההשמה?

אתרי הלוחות הן מקור טוב לחיפוש עבודה אבל יש להם כמה חסרונות מהותיים:

 • חברות שלא מפרסמות בלוחות
 • יש חברות, ודווקא האיכותיות שבהן, שאינן מפרסמות מודעות דרושים באתרי הלוחות והדרך להגיע אליהן היא רק דרך האתר של החברה. Jobim סורק ישירות את אתרי החברות ומציף מגוון של הצעות שלא תמצא בלוחות.

 • מקור המודעה באתרי הלוחות אינו תמיד ידוע
 • בהרבה מקרים, זהות מפרסם המודעה בלוחות הדרושים אינה גלויה.

  מענה למודעה אנונימית כרוך בסיכון כיוון שאינך יודע לאן ולמי הוא יגיע. המענה עלול להגיע ליעד שאינך מעוניין בו ועשוי לגרום לנזק למשל מעסיק נוכחי, מתחרה וכדומה. ב Jobim אתה תמיד יודע את מקור המודעה ואת היעד של המענה.

 • הרלוונטיות של מודעת דרושים באתרי הלוחות אינה ברורה
 • בהרבה מקרים מודעות לא רלוונטיות עדיין מופיעות באתרי הלוחות, אם בגלל חוסר עדכון של המפרסם או בגלל תהליכי עבודה של האתר. כתוצאה מכך הרבה זמן מתבזבז על מענה להצעות עבודה שאינן רלוונטיות יותר. Jobim מקפיד להסיר מתוצאות החיפוש הצעות עבודה ברגע שהפסיקו להופיע באתר החברה ומציג את הזמן שעבר מאז נסרקה כל הצעה לראשונה. כך שהסיכוי שתבזבז זמן על הצעה לא רלוונטית קטן.

 • איכות התוצאות
 • אתרי הלוחות וחברות ההשמה מבוססים על תשלום של המעסיק עבור פרסום מודעת הדרושים. כתוצאה מכך יש ללוח אינטרס להציג את המודעות הריווחיות ביותר ולאו דווקא את הטובות או הרלוונטיות יותר. ב Jobim המעסיק אינו משלם על הופעה בתוצאות החיפוש. פרסום, אם קיים, מופרד ומובחן בברור מתוצאות החיפוש הגנריות.

 • חוויית משתמש ברמה של אתרי החיפוש הגדולים
 • ברוב אתרי הדרושים, קיטלוג המודעות נעשה באופן ידני על ידי שיוך לקטגוריות או למילות מפתח. החיפוש נעשה על ידי בחירה מתוך קטגוריות או חיפוש על מילות המפתח. כיוון שהקיטלוג הוא ידני, החיפוש מוגבל, מסורבל והתוצאות אינן איכותיות. ב Jobim האינדוקס הוא אוטומטי לחלוטין והחיפוש המתקדם מאפשר לך להגיע למודעות הרלוונטיות ביותר במעט מאמץ. ניתן לחפש לפי תפקיד, חברה, מיקום גיאוגרפי, מילות מפתח או שילוב שלהם. כלי חיפוש מתקדמים כגון זיהוי שגיאות כתיב, חיפוש סמנטי והשלמת משפטים הופכים את החיפוש לקל ביותר.